2019-06-27, ketvirtadienis, 06:11.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:17.

Užkalniškiai pasitiki bendruomenės pirmininku (1)

2018-06-13, Valdyba
Užkalniškiai pasitiki bendruomenės pirmininku

Užkalnių kaimo bendruomenėje vyko ataskaitinis - rinkiminis susirinkimas. Nariams buvo pateiktos veiklos ir finansinės ataskaitos bei aptarti 2018 metų planai. 

 


Pirmininkas Gitanas Kybartasinformavo apie bendruomenėje vykdomus ir planuojamus teikti projektus. Loreta Šimaitienė plačiau pristatė šiuo metu bendruomenėje įgyvendinamą ,,Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas“ projektą ir pakvietė visus kuo aktyviau jame dalyvauti. 


Bendruomenės pirmininkas padėkojo valdybos nariams, kurie aktyviai dirbo kaimo labui ir pakvietė rinkti pirmininką, valdybą ir revizijos komisiją.                                                                                    

 

Žmonės buvo patenkinti pirmininko darbu, pasiektais rezultatais. Per 15 metų vadovavimo bendruomenei nuveikta tikrai nemažai: įgyta daug patirties, užmegzta naujų pažinčių. Gitanui buvo pasiūlyta ir toliau likti šiose visuomeninėse pareigose ir tęsti pradėtus darbus.  Neatsiradus naujiems kandidatams, suprasdamas pradėtų darbų svarbą, G. Kybartas priėmė bendruomenės narių pasitikėjimą, kuris buvo patvirtintas jų balsais.  

 

Vienbalsiai pirmininku buvo išrinktas Gitanas Kybartas ir patvirtinta nauja valdyba: Eugenija Andriulaitienė, Jūratė Dumskienė, Dalia Tautkienė, Lina Radžienė, Irena Kazlauskienė pirmininko pavaduotoja išrinkta Daiva Žyvatkauskienė.

 

Bendruomenė džiaugiasi gyventojų aktyvumu ir yra pasiruošusi toliau puoselėti Užkalniuose organizuojamas veiklas, realizuoti įvairias gyventojams reikalingas idėjas. Pirmininkas teigė, kad be nuoširdaus žmonių palaikymo vargu ar pavyktų tiek nuveikti.


Linkime naujai išrinktai valdybai ir pirmininkui sėkmės telkiant Užkalnių bendruomenę prasmingiems darbams.


Gražias ir melodingas dainas užkalniškiams dovanojo Kelmės rajono Pakražančio kultūros centro, Sauliaus Venckaus vadovaujamas tercetas.

 

Bendruomenė valdyba

 

Contact form

 

Danutė 2018-08-03 15:56:31 IP: 188.69.196.79

Šaunuoliai, sveikinimai primininkui Gitanui ir toliau tęsk pradėtus darbus nuo Jūsų darbų ir buvimo čia mūsų kaimas tik gražeja. Sėkmės Jums visiems užkalniškiai.Šios dienos vardadieniai