2021-04-19, pirmadienis, 21:31.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:17, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:25.

Šilta popietė

Šilta popietė

DAROM akcijos metu atsinaujinę bendruomenės namus, pasigražinę aplinką balandžio 29 d. Nemakščių bendruomenės santalkos nariai ir svečiai rinkosi į ataskaitinį susirinkimą.

 

Apžvelgę nuveiktus darbus, pasidžiaugę rezultatais, padiskutavę ir išsakę iškilusias problemas, supažindinę su artimiausiais planais klausėmės nuotaikingo koncerto. O pakoncertuoti atvyko jungtinis ansamblis, kurį sudaro „Šlamučio“ nariai iš Kauno Sargėnų bendruomenės (vadovas Juozas Gricius) ir „Ąžuolyno“ nariai iš Sporto muziejaus (vadovas Vincas Biliūnas). Susirinkusiems labai patiko ne tik vyrų atliekamos liaudies dainos, įvairios melodijos, bet ir šmaikštūs pasakojimai. Svečiai įsuko visus į šokių ratą, nes ten, kur skamba linksmos dainos, negali ramiai nusėdėti. Pabendravę prie vaišių stalo, pasidaliję mintimis su kaimynais, svečiais, rašėme linkėjimus Lietuvai.

 

Visada smagu atsikvėpti po įtemptų darbų, pabendrauti atvira širdimi, susikaupti ateinantiems darbams. Džiugu, kad yra žmonių, norinčių ir burti visus, ir burtis. Ačiū visiems, kurie suvokia bendrumo galią ir sėkmę.

 

Elena Vaitkuvienė,

bendruomenės valdybos narė

Contact formŠios dienos vardadieniai