2020-07-07, antradienis, 08:06.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:04, leidžiasi 22:07, dienos ilgumas 17:3.

Respublikinė muzikuojančių šeimų šventė „Kai širdy suskamba" Nemakščiuose

2019-05-29, Audrius Noreika
Respublikinė muzikuojančių šeimų šventė „Kai širdy suskamba" Nemakščiuose

Pavasario taku į Nemakščius atkeliavusi gegužė nemakštišiams padovanojo šiltą ir jaukų muzikinį vakarą.

 

Pirmą kartą Nemakščiuose vyko respublikinė muzikuojančių šeimų šventė, kurioje savo pasirodymais džiugino net keturi šeimyniniai kolektyvai iš Raseinių rajono: Barbora, Andrius ir Zita Šalčiai (Nemakščiai), Ignė Radčenkaitė ir Giedrius Radčenko (Raseiniai), Akvilė ir Edgaras Juškos (Raseiniai), Erikos Pužaitytės ir Jolitos Pužaitienės duetas (Berteškiai).

 

Muzikavo svečiai iš kaimyninių rajonų: Kelmės r. Užvenčio kultūros centro moterų vokalinis duetas „Sesės“ (vad. Ona Stankienė), Šilalės r. savivaldybės kultūros centro Upynos kultūros namų Renatos Gužauskienės ir Jurgitos Alminienės – sesučių Beišyčių duetas (vad. Renata Gužauskienė), Šilalės r. savivaldybės kultūros centro Kaltinėnų kultūros namų Julijos Teresės Sadauskytės ir Ritos Sadauskienės duetas (vad. Rita Sadauskienė), Tauragės r. Skaudvilės kultūros namų Albino ir Lauryno Dobilų šeimyninis duetas, Mildos ir Simono Mačėnų (brolio ir sesės) duetas iš Jurbarko r. Veliuonos miestelio, Vidos ir Raimundo Grikšelių šeimyninis tercetas iš Panevėžio r. Miežiškių kultūros namų ir Raimondo brolis Juozapas Juščius iš Gylių (Raseinių r.).


Šventės metu pagerbtos Nemakščių seniūnijos bendruomenių darnios, aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujančios šeimos. Aurelijai ir Raimundui Mockams iš Balčių kaimo bendruomenės, Stasei Kėdavičienei ir Eugenijai Gokienei iš Nemakščių bendruomenės santalkos, Aldonai ir Česlovui Blažiams iš Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės, Redos ir Arūno Lukošių iš Užkalnių kaimo bendruomenės, Daivai ir Alfredui Galkauskams iš Pašešuvio kaimo bendruomenės, Linai ir Romualdui Radžiams iš Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos bendruomenės, Giedrei ir Irmantui Rukams iš Nemakščių darželio bendruomenės, Rimai ir Albinui Pratašiams, Audrai ir Zigmui Jociams, Irenai ir Juozapui Romanui Vidmantams, Daliai ir Vytautui Šveikauskams iš Nemakščių miestelio bendruomenės, įteiktos Nemakščių seniūno Remigijaus Laugalio padėkos ir Nemakščių Švč. Trejybės  parapijos klebono Arūno Bladžiaus pašventintos Lietuvos valstybės vėliavos. Loretai ir Remigijui Laugaliams įteikta mero padėka ir Lietuvos valstybės vėliava.

 

Šventėje dalyvavę svečiai Nemakščių Švč. Trejybės parapijos klebonas Arūnas Bladžius, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko, seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė šeimoms linkėjo išlikti darnioms, šeimos vertybes puoselėjančioms, aktyviai dalyvaujančioms bendruomeniniame gyvenime ir savo kasdieniniais darbais kuriančiomis Lietuvos ateitį.

 

Šventės atlikėjams įteiktos Raseinių rajono kultūros centro direktorės Ingos Šatkauskienės ir Nemakščių seniūno Remigijaus Laugalio padėkos bei atminimo dovanėlės.


Ši graži šventė nebūtų įvykusi, jeigu ne dosnūs renginio rėmėjai: Nemakščių seniūnija ir seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių bendruomenės santalka ir pirmininkė Regina Pratašienė, Antanas ir Regina Pratašiai.

 

Nuoširdžiai dėkojame gausiam pagalbininkų būriui, prisidėjusių prie šventės organizavimo: Daivai Žyvatkauskienei, Genutei Samušienei, Linai Lušienei, Irenai Kliknienei, Daigai Milkintienei, Juozapui Juščiui, Gitanui Kybartui, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei, Nemakščių darželio direktorei Daliai Mačiulaitienei, Užkalnių, Pašešuvio, Balčių, Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėms ir jų pirmininkams.

 

Šventę vainikavo Naglio Mačėno atlikta daina „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

 

Teksto  autorė:

RRKC kultūrinių renginių organizatorė Nemakščiuose Lina Andrulienė

Nuotraukos Linos Lušienės ir Vytaliaus Judicko.

Contact formŠios dienos vardadieniai