2021-04-19, pirmadienis, 22:07.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:17, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:25.

Prasminga išvyka

Prasminga išvyka

Nors vasara įtemptų darbų metas kaimo žmogui, bet svarbu rasti laiko ir prasmingam poilsiui, todėl liepos 25 d. Nemakščių bendruomenės santalka organizavo ekskursiją į Anykščių kraštą.

 

Kadangi Anykščiai vienas lankomiausių rajonų, todėl galėjom daug ką pamatyti. Pirmiausiai apžiūrėjom Angelų muziejaus eksponatus, dailės parodą, po to pavaikščiojom po miestą, nuėjom prie Antano Baranausko, Antano Vienuolio paminklų. Pasigrožėjom Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, užlipę į bažnyčios apžvalgos aikštelę pasidžiaugėme miesto vaizdiniais. Po to važiavome į Arklio muziejų, kuriame gidas Kęstutis Rainys papasakojo daug įdomių dalykų ne tik apie arklius, padargus, bet ir apie lietuvių papročius. Daug gerų emocijų patyrėme ant Kolitos kalno, kur nemažai keliautojų susigundė išbanyti rogučių trasą. Tie, kurie neišdrįso pasivažinėti rogutėmis, grožėjosi gamta, džiaugėsi draugų linksma pramoga. Gerai nusiteikę vykome į apverstą namelį, kuriame patyrėme nenusakomą būseną. Svyruodami išėję iš namelio pavaikščiojom ne tik medžių, bet ir akmenų labirintais, grožėjomis dekoratyviniais medžiais. Mūsų ekskursija baigėsi šilelio lajų take. Pirmiausiai pabuvojom prie Puntuko, o paskui vaikščiojom ypatingu lajų taku. Iš aukščiausios tako vietos grožėjoms šilelio, Šventosios vaizdais. Pilni geriausių įspūdžių, su smagiomis dainomis grįžome namo.

 

Už puikią ir saugią kelionę dideliu 52 vietų autobusu esame dėkingi bendruomenės pirmininkui Vaclovui Šimaičiui, RASŲ judėjimo pirmininkui Romui Zubielai, paslaugiam vairuotojui Narvidui Staškui, o už įdomios ekskursijos organizavimą, mielas dovanėles, gerą nuotaiką tariam nuoširdų ačiū bendruomenės aktyvistei Reginai Pratašienei.

 

Elena Vaitkuvienė,

valdybos narė

Contact formŠios dienos vardadieniai